KONST / Litografier / Färglitografi 13967571
nr 1396 7571
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 58/450. Motivet: 49x49, yttermått inklusive ram: 69x67 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:59:12
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim